Jan en Alleman

BILJARTVERENIGING JAN EN ALLEMAN Competitie 2019 – 2020
Stand per 10 maart 2020
 NaamAantal
punten
Aantal
partijen
Huidig moy.gemaakt in 20 brtnStart moy.Te maken
in 20 brtn.
+/-
1Nico Zwagerman21182,59522,40484
2Rob Bruin20161,75351,55314
3Gert-Jan Poland19164,58924,108210
4Remco Broersen13121,64331,50303
5Gerco Maarse12100,99200,90182
6Olaf Dekker12131,30261,20242
7Ad Biersteker11150,84170,85170
8Erik Oudeman11161,59321,60320
9Harry van Balgooy1051,04210,75156
10Richard Beemsterboer10120,81160,80160
11Willem Kooijman10141,06211,1022-1
12Dick Bruin10161,45291,5531-2
13Ron Dekker991,67331,60321
14Pieter de Bruyn841,13230,80167
15Job Bruin781,53311,50301
16Wilfred Bruin7100,82160,8517-1
17Marco de Rooy7111,64331,7535-2
18Ad Moras6181,99402,2044-4
19Mark Dekker591,82361,9539-3
20Reinier Pool4100,89180,9519-1
21John Boekel141,01201,4529-9
22Frank Stoop140,51100,7515-5

Gert-Jan Poland, Reinier Pool, Richard Beemsterboer en Willem Kooijman hebben zich geplaatst voor de finale. De finale wordt gespeeld op 28 april.


Ad Moras 06-51575463
Email: admoras58@gmail.com