De Luwe Stek

Zomercompetitie 2020

Eindstand

De Zomercompetitie 2020 is ten einde. Voor de totaal eindstand worden de behaalde wedstrijdpunten van liber en bandstoten bij elkaar opgeteld. Dit levert de volgende eindstand op:

1Chris Boon35 punten
2Piet Carnas30 punten
3Erwin Dam29 punten
4Deli Pit26 punten
5Robert de Lange24 punten

De eindstanden van de afzonderlijke onderdelen zijn:

Libre

Pl.VoornaamAchternaamAantal
punten
Aantal
partijen
Huidig
moy.
Gemaakt in 20 beurtenStart
moy.
te maken in 20 beurtenPerc.
1ChrisBoon19112,92582,0040146%
2Robertde Lange1491,01200,9018112%
3BenVeen14100,74150,751599%
4Adrivan Renswoude13100,75150,6513115%
5HenkSchuijt1291,73351,4529119%
6ErwinDam1291,60321,4028114%
7DeliPit12100,78160,6513120%
8PietCarnas12101,65331,5030110%
9KlaasSlot12110,86171,002086%
10Corvan Herk10110,92181,002092%
11MarkAshton990,99201,002099%
12RickSchuijt891,40281,753580%
13BernardPijper8100,4690,651371%
14FerryDrenth8110,74150,901882%
15CoenVolkers571,43291,4028102%
16SjaakValk471,53311,653393%
17MarchaSchenker4100,4390,651366%
18JokeDool280,3370,651351%
19BeaBoon290,4080,651362%

Bandstoten

Pl.VoornaamAchternaamAantal
punten
Aantal
partijen
Huidig
moy.
Gemaakt in 20 beurtenStart
moy.
te maken in 20 beurtenPerc.
1PietCarnas18101,15231,0020115%
2ErwinDam17120,89180,8517105%
3ChrisBoon16101,32261,402894%
4DeliPit14100,64130,6012107%
5MarkAshton1280,65130,751587%
6Corvan Herk1180,59120,751579%
7Robertde Lange1070,55110,601292%
8BenVeen9100,3670,651355%
9HenkSchuijt880,93190,951998%
10Adrivan Renswoude890,3060,601250%
11MarchaSchenker8100,3370,601255%
12FerryDrenth7110,49100,651375%
13SjaakValk661,23251,0020123%
14CoenVolkers660,88180,951993%
15KlaasSlot690,54110,751572%
16RickSchuijt490,82161,102275%
17BeaBoon490,2140,601235%
18BernardPijper4100,2450,601240%
19JokeDool060,1430,601223%